Boluspor futbol

Boluspor’da Sözleşmeler Bitiyor!

Sezon sonunun yaklaştığı bir dönemde Boluspor futbol takımında da pek çok futbolcunun sözleşmesinin bittiği belirtiliyor. Bu kapsamda futbolcularıyla tekrar sözleşme yenileyecek olan Boluspor’un bu soruna nasıl çözümler geliştireceği merakla bekleniyor.

Toplamda 11 futbolcusunun sözleşmesinin sezon sonu itibariyle bitecek olması; takımın önünde önemli bir soru işareti olarak karşımıza çıkıyor. Şimdiye kadar oynanan 28 haftada topladığı 25 puan ile 15. Sırada yer alan takımın; hangi futbolcularıyla sözleşme imzalayacağı da önemli bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.

11 Futbolcuyla Sözleşmeler Bitiyor!

Boluspor futbol takımında toplamda 11 futbolcuyla sözleşmenin biteceği belirtilirken; bu futbolculardan hangilerinin takımla devam edecekleri merak ediliyor. Sezon sonundaki sözleşmesi bitecek futbolcuların sayısının fazla olması kırmızı beyazlı takımın önündeki önemli bir soru işareti.

Öncelikli olarak yetenekli file bekçisi Orlando Mosquera ile birlikte savunma mevkiinde oynayan Sincere Seth, İsmail Konuk ve Hayrullah Bilazer ile sözleşmelerin sezon sonunda biteceği ifade ediliyor. Yine takımın orta saha oyuncularıyla birlikte forvet oyuncularında da sözleşmelerinin sezon sonu itibariyle biteceği ifade ediliyor. Öte yandan teknik ekibin sözleşmeler konusunda etkili bir çalışma içerisinde yer aldığı da ifade ediliyor.