Boluspor

Boluspor Ödemelerde İndirime Gidecek mi?

Koronavirüs salgını sonrasında dünyanın pek çok yerinde liglerin ertelendiği biliniyor. Ülkemizde de bu kapsamda tüm ligler ertelenerek; futbolcuların da evlerinden çalışmasına karar verilmişti. Bu noktada hemen her türlü organizasyon kısıtlanarak; koronavirüs tedbirleri alınmıştı. Bu tedbirler kapsamında futbol kulüplerinin de gelirlerinin azaldığı biliniyor. Yaşanan son gelişmeler ışığında Boluspor takımının da futbolcu ödemelerinde bir indirime gidip gitmeyeceği önemli bir sorun olarak karşımıza çıkıyor.

Futbol Kulüplerinin gelirleri Azaldı

Yaşanılan süreçte kulüplerin gelirlerinin azaldığı ifade edilerek;  yaşanılan bu maddi sorunlar nedeniyle pek çok kulübün futbolcu ödemeleriyle ilgili bir indirim yapabileceği belirtiliyor. Bu kapsamda Boluspor takımında da bir indirimin yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. Dünya genelinde etkili olan bu virüs deyim yerindeyse dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Bu durum ise doğal olarak futbol takımlarını da etkiliyor.

Öte yandan Boluspor’un bu konuya dair henüz bir açıklama yapmadığı ifade edilerek; yabancı futbolculara yurt dışı yasağının getirildiği de belirtiliyor. Maçların ertelenmesi hemen sonrasında tüm takım oyuncularının karantinaya alınarak; evlerinde bireysel olarak çalışma yapmaya başlamıştı.