Boluspor futbol

Boluspor Takımının Eski Yöneticisi Taburcu Oldu

Boluspor futbol takımının yönetim kurulu üyesi olan Sabahattin Yamaner’in oğlu olan Selçuk Yamaner, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu. Bir dönem Boluspor takımında yöneticilik de yapan Selçuk Yamaner; geçirdiği bir rahatsızlık sonrasında hastaneye kaldırılmıştı.

Boluspor’un yöneticisi olan Sabahattin Yamaner’in oğlu olan Selçuk Yamaner; Bolu İzzet Baysal Üniversitesi’nde tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu. Geçirmiş olduğu kalp krizi sonrasında hastaneye kaldırılan Yamaner; yapılan tedavinin ardından bugün itibariyle taburcu oldu.

Yamaner Ameliyata Alınmıştı

Boluspor futbol takımının eski yöneticisi olan Selçuk Yamaner, geçtiğimiz hafta itibariyle geçirmiş olduğu kap krizi neticesinde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesine bağlı eğitim ve araştırma hastanesine kaldırılmıştı. Eğitim ve araştırma hastanesinde ameliyat olan Boluspor’un eski yöneticisinin tıkalı damarları açılmıştı.

Tıkalı olan bir ana damarı Eğitim ve Araştırma hastanesinde açılan Boluspor’un genç yöneticisinin yoğum bakım sürecisinden sonra tedavisinin tamamlanarak; taburcu edildiği bildirildi. Yaşamış olduğu rahatsızlık sonrasında taburcu olurken açıklama yapan Yamaner; doktoruna ve hastane sağlık ekibine teşekkürlerini iletti.