Boluspor

Boluspor’lu Taraftarlardan Örnek Davranış!

Covid 19 salgını sürecinde örnek davranışlarıyla dikkatleri üzerine çeken Boluspor taraftarları yine kendilerine özgü örnek bir davranışa imzalarını attılar. Bu süreçte ellerinden geleni yapmaktan çekinmeyen Boluspor’lu taraftarlar, iyi bir tribün dayanışmasının da göstermiş oldu.

Her zaman takımının yanında yer alan Boluspor taraftarlarının futbolu fazlasıyla özledikleri de ifade ediliyor. Bu kapsamda kulüp taraftarlarının sosyal medya hesapları üzerinden kulüplerini tanıtmak için harekete geçtikleri ifade ediliyor. Böylece hem şehirlerini hem de takımlarını tanıtacak olan taraftarların, futbola olan özlemlerini de bir miktar giderebilecekleri düşünülüyor.

Taraftarlar Her Daim Takımını Destekliyor

Boluspor takımının taraftarları, sosyal medya hesapları üzerinden düzenleyecekleri canlı yayınlar vasıtasıyla takımlarının tanıtımlarını yapacaklar. Böylece her zaman olduğu gibi sıra dışı bir projeye de imzasını atan taraftarlar; bu sürecin atlatılmasında da rol oynamış olacaklar.

Taraftarlar İnstagram hesabı üzerinden canlı yayınlar yaparak buluşacaklar. Böylece ilgili takımlarına çekmeyi hedefleyen taraftarlar; tıpkı tribünleri olduğu gibi sosyal medyayı da coşkuya boğacaklar. Takımla ilgili bilgi paylaşımının da yer alacağı canlı yayınlarda, takım geleceğine dair yorumlara da yer verilecek.