Boluspor futbol

Melik Okutan Ailesiyle Birlikte

Boluspor futbol takımının yetenekli oyuncusu Melik Okutan Korona  virüs sürecine dair açıklamalarda bulunarak, bu süreçte ailesiyle birlikte izole olduklarını sözlerine ekledi. Yaklaşık olarak 3 haftadır evlerinde bulunduklarını ifade eden Okutan, ailesiyle birlikte yaşanılan sürecin bitmesini evlerinden takip ettiğini sözlerine ekledi.

Kendilerine verilen programı evlerinde aynen uyguladıklarını ifade eden Boluspor’un yetenekli oyuncusu, izine ayrılmadan önce kendilerine bir program verildiğini de sözlerin ekledi. Evlerinde antrenman yaparak formda kalmayı planladıklarını ifade eden Melik Okutan, evinde özellikle kuvvet antrenmanına önem verdiğini belirtti.

Lige Motive Bir Şekilde Başlayacağız

Çalışmalarına evinden devam ettiğinin altını çizen Boluspor futbol takımının yıldız oyuncusu, kendilerine verilen programı aynen uyguladıklarını da belirtti. Avrupa’da bazı ülkelerde 4’er 5’er kişilik antrenman çalışmalarına izin verildiğini ifade eden genç yetenek, henüz kendilerinde böyle bir uygulamaya başlanmadığını da sözlerine ekledi.

Boluspor takımı olarak ligde son 3 maçlarında etkili bir oyunu ortaya koyabildiklerini ifade eden genç yetenek, hem antrenmanları hem de maçları özlediklerini sözlerine ekledi. Lige verilen ara sonrasında maçlara yeniden başlayacaklarını ifade eden genç yetenek, müsabakalarda da etkili bir başarı ortaya koyacaklarını sözlerine ekledi.