Boluspor

Boluspor Takımında Sözleşmesi Bitecek Futbolcular Düşündürüyor

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig’de 28 haftalık süreç içerisinde 25 puan toplayarak 15. Sırada yer alan Boluspor futbol takımında sözleşmesi bitecek olan futbolcuların sayısının çok olması düşündürüyor. Kulübün sözleşmesi bitecek olan futbolculara dair nasıl bir karar alacağı ise merak konusu.

Toplamda 11 futbolcusunun sözleşmesi bitecek olan Boluspor’un sezon sonu itibariyle nasıl bir karar alacağı merak ediliyor. Bu kapsamda sezonunda nasıl bir kararın verileceğine dair ipuçlarının ise teknik direktörde olduğu düşünülüyor. Korona virüs sürecinde Boluspor takımının futbolcularının çalışmalarına bireysel olarak devam ettikleri de ifade ediliyor.

İşte Boluspor’daki Sözleşmesi Bitecek Oyuncular!

Kırmızı beyazlı takımda toplamda 11 futbolcunun sözleşmesinin biteceği ifade edilirken; bu oyuncularla ilgili nasıl bir karar alınacağı merak ediliyor. Öncelikle olarak takımın kalecisi olan Orlando’nun sözleşmesinin sezon sonu itibariyle biteceği biliniyor.

İsmail Konuk, Sincere Seth ve Hayrullah Bilazer defanstaki sözleşmesi biten oyuncular arasında yer alıyor. Yine orta sahada ise Cumali Bişi, Bilal Kısa ve Melik Okutan’ın sözleşmesinin biteceği ifade ediliyor. Ayrıca takımda kiralık olarak oynayan Mustafa ile Sincere Seth de kiralık olarak takımda yer alıyor.