Boluspor futbol takımı

Bilal Kısa’dan Önemli Açıklamalar!

Boluspor futbol takımı bünyesinde forma giyen Bilal Kısa bir TV kanalına röportaj verdi. Futbola ve korona virüs sürecine dair açıklamalarda bulunan Kısa, maaş ödemeleri hakkında da bilgi verdi. Yaşanılan sürecin zorlu bir süreç olduğunu ifade eden tecrübeli futbolcu, bu süreçte kendilerinin de üzerine düşeni yapacaklarını açıkladı.

Korona virüs sürecinde futbol takımlarını maddi kayıplarının bulunduğunun altını çizen Bilal Kısa; bu durumun kulüpleri olumsuz etkilediğini söyledi. Ayrıca yetenekli oyuncu böyle bir süreçte futbolcuların da kendilerinin üzerine düşeni yapması gerektiğini ifade etti.

Maaş İndirimi Hakkında Konuştu

Boluspor futbol takımı oyuncusu Bilal Kısa kendisine sorulan futbolcu maaşlarındaki indirim sorusuna; futbolcuların da üzerine düşeni yapacağı şeklinde yanıt verdi. Herkesin bu süreçte elinden gelen fedakarlığı yapması gerektiğini ifade eden Kısa; futbolcuları da bu süreçte fedakarlık yapacağını sözlerine ekledi.

Futbolcular olarak bu zorlu süreçte kulüplere destek olacaklarını ifade eden Bilal Kısa; bu süreçten her iki tarafından zarar görmeden çıkması gerektiğini ifade etti. Ayrıca hedefinde hocalık yapmak olduğunu söyleyen Kısa; bunun için etkili bir çalışma içerisinde yer aldığını söyledi. Oynayabileceğim kadar futbol oynamak istediğini ifade eden Bilal Kısa; sonraki süreçte de hoca olmak istediğini ifade etti.