Boluspor futbol

Umut Meraş: Boluspor’un Yeri Bende Ayrı

Boluspor futbol takımının kendisindeki yerinin ayrı olduğunu ifade eden Umut Meraş; Fransa’ya gittiğim için de pişman değilim, dedi. Geçtiğimiz sezon itibariyle esasında Beşiktaş ile anlaştığını belirten Meraş, ancak Bursaspor’daki başkan değişikliği buna engel oldu dedi.

Eski Boluspor’lu Umut Meraş Beşiktaş’ın ülkemizin en büyük kulüplerinden birisi olduğunu ifade erken; Fransa’ya gittiği için ise pişman olmadığını sözlerine ekledi. Beşiktaş’a sempati duyduğunu belirten Umut Meraş, Boluspor ile Bursaspor’un kendisindeki yerinin apayrı olduğunu da sözlerine ekledi.

Burada Çok Mutluyum

Fransa’da olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Boluspor futbol takımı eski oyuncusu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını da kutlamayı unutmadı. Salgından dolayı çocukların evlerinde olduğunu ifade eden yetenekli futbolcu, umarım onlar evlerinde mutludur, dedi.

Şuan için oynadığı takımın kendisine Avrupa’nın kapılarını açacağını ifade eden Meraş, salgın döneminde ailesinin yanında olduğunun da sözlerine ekledi. Pandemi sürecinin geçmesini beklediğini belirten Meraş, salgın sonrasında futbolun yeninden başlayacağını da sözlerine ekledi.