Boluspor futbol takımı

Boluspor’da Sahalara İniyor!

Türkiye Futbol Federasyonunun UEFA ile yaptığı görüşme sonrasında lig maçlarının 12 Haziran itibariyle başlatılmasının planladığı ifade ediliyor. Liglerin Haziran ayı itibariyle açılma olasılığının ortaya çıkmasına paralel olarak Boluspor futbol takımı da lig maçlarına hazırlık yapmak üzere sahalara iniyor.

Liglerde kalan maçların tamamlanması için başlangıç tarihi olarak 12 Haziran tarihinin öne çıktığı ifade ediliyor. Haziran ayı itibariyle maçların başlatılacağını bilgisinin yayılması üzerine pek çok takım da tesislerinde lig maçlarına hazırlık yapabilmek amacıyla harekete geçtikleri ifade ediliyor.

Boluspor Hazırlıklarına Başlıyor

12 Haziran tarihi itibariyle liglerin yeniden başlayacak olması; Boluspor futbol takımını da harekete geçirdi. Boluspor futbol takımı da tesislerde futbolcularla birlikte lig hazırlıklarına başlamak üzere harekete geçti. Liglerde kalan 6 maçın daha önceden belirlendiği gibi yapılacağı ifade ediliyor.

Maçların seyircisiz bir şekilde oynatılması planlanırken, deplasman uygulamasının da devam edeceği belirtiliyor. Türkiye 2. Ve 3. Liglerin tescil edilmesi gündeme gelirken; diğer alt ligler içinde farklı bir yolun izlenmesi karara bağlandı. Yine liglerde düşmenin olup olmayacağı ve Play – Off maçlarının nasıl oynanacağına dair kararların da alındığı ifade ediliyor.