Boluspor

Boluspor’da Hazırlıklar Tam Gaz Sürüyor!

Korona virüs sürecinde ara verilen liglerin tekrar başlayacak olması kararı sonrasında Boluspor futbol takımının etkili bir antrenman sürecine girdiği biliniyor. Bu kapsamda takımın kulüp tesislerinde yoğun bir antrenman dönemini yaşadığı da biliniyor. Özellikle 29. Haftanın maçı olan Altınordu maçına etkili bir şekilde hazırlanan Boluspor, bu maçı kazanmayı istiyor.

Altınordu maçının hazırlıklarına devam eden Boluspor, bu maçı kazanarak düşme potasından uzak kalmayı hedefliyor. Öte yandan takımın antrenmanlarının da yoğun bir şekilde yapıldığı ifade ediliyor. Ayrıca antrenman sürecinin korona virüs tedbirlerine uygun bir şekilde yapıldığı da ifade ediliyor.

Hedef 3 Puan Almak!

Bolusspor futbol takımı 29. Hafta maçı olan Altınordu maçına oldukça etkili bir şekilde hazırlanıyor. Bu kapsamda mutlak 3 puan hedefiyle bu maça çıkacak olan kırmızı beyazlı takım, bu maçı kazanarak, düşme potasından da bir an önce uzaklaşmayı hedefliyor.

TFF 1. Lig maçlarının 19 Haziran tarihinde başlayacak olması tüm takımlarda olduğu gibi Boluspor takımında da etkili bir çalışma dönemine girilmesine neden oldu. Bu kapsamda takım oyuncularının Karaçayır Tesislerinde etkili  bir çalışma yaptıkları da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar