Boluspor futbol takımı

Boluspor 3. Test Sonuçları Açıklandı!

Ülkemizde korona virüs salgının yaşanılması sonrasında liglere ara verilmişti. Artık liglerin Haziran ayı itibariyle başlayacak olması sonrasında pek çok futbol takımı da korona virüs testinde geçiyor. Bu kapsamda Boluspor futbol takımı da 3. Kez korona virüs testinden geçti. Söz konusu test sonuçlarının açıklanması sonrasında Boluspor takımı da rahat bir nefes aldı.

Geçtiğimiz günlerde Boluspor takımının futbolcu, teknik ekip ve personellerine korona virüs testi yapıldığı açıklandı. Söz konusu testin sonuçları da bugün itibariyle açıklandı. Açıklanan test sonuçlarına göre takımda hiç korona virüs vakasına rastlanılmadı.

3. Test de Negatif!

Boluspor futbol takımı için yapılan korona virüs testinin negatif çıktığı açıklandı. Üçüncü kez yapılan test sonuçlarının negatif çıktığı belirtildi. Liglerin başlaması öncesinde tüm takımlarda olduğu gibi Boluspor futbol takımında da korona virüs testinin hem futbolculara hem teknik heyete hem de personeller uygulandığı biliniyor.

Konuya dair Boluspor yönetiminden açıklama yapıldığı ifade edildi. Yapılan açıklamada kulüpte yapılan üçüncü korona virüs testinin de negatif olduğunun altı çizildi. Bu kapsamda takımında antrenman çalışmalarına devam ettiği de vurgulandı.

Güncel Yazılar