Boluspor Altınordu maçı

Boluspor Altınordu Maçı İçin Hazırlanıyor

TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Boluspor Altınordu maçı çalışmalarına son sürat devam ediyor. Ligde şimdiye kadar topladığı 25 puanla 15. Sırada yer alan Boluspor, bu maçla birlikte yeni bir çıkış yakalamayı da amaçlıyor. Öte yandan Boluspor takımının antrenman çalışmalarına da hız vermeden devam ettiği açıklandı.

25 puanla düşme kümesinin bir basamak üzerinde yer alan Boluspor takımı, lige verilen ara sonrasındaki döneme etkili bir şekilde giriş yapmayı amaçlıyor. Bu kapsamda ligin 29. Hafta maçı olan Altınordu maçına bilenen Bolu temsilcisi takımın, son derece yoğun bir antrenman sürecinden geçtiği de ifade ediliyor.

Boluspor Üst Sıralara Çıkmak İstiyor

Korona virüs sürecinde futbolcuların evden çalıştığı Boluspor futbol takımından liglerin Haziran ayında başlayacak olması haberinden sonra takımlarda etkili bir hareketli de başladığı biliniyor. Bu kapsamda Boluspor Altınordu maçı için oldukça yoğun bir tempoda hazırlık yapıyor.

Ligde kalan maçlarını kazanmak hedefinde olan Boluspor, oldukça kaliteli bir antrenman dönemi yaşıyor. Teknik direktör Fırat Gül öncülüğünde gerçekleşen antrenmanların oldukça verimli olduğu da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar