Boluspor Menemenspor Maçına Hazırlanıyor

Boluspor Menemenspor Maçına Hazırlanıyor

TFF 1. Ligde düşme potasından uzak kalmak için mücadele veren Boluspor Menemenspor maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı. Menemenspor maçını kazanarak düşme potasından uzak kalmayı hedefleyen kırmızı beyazlı takım, böylece ligde kalmak için önemli bir avantaja da sahip olmayı istiyor.

Boluspor futbol takımının teknik direktörü olan Fırat Gül, konuya dair bir açıklama yaparak, bu maça dair etkili bir çalışma ortaya koyduklarını belirtti. 27 Haziran Cumartesi Günü itibariyle Memenspor takımıyla karşı karşıya gelecek olan Boluspor bu maçı kazanmayı çok istiyor.

Gözler Menemenspor Maçında

Boluspor Menemenspor maçı öncesinde etkili bir antrenman sürecinin içerisinde yer alan kırmızı beyazlılar, kendilerinden oldukça eminler. Özellikle Altınordu takımıyla berabere kaldıktan sonra düşme hattından 1 puan daha uzaklaşan Boluspor Menemenspor maçını mutlaka kazanmayı istiyor.

Menemenspor karşılaşması öncesinde basın toplantısı düzenleyen Boluspor teknik direktörü Fırat Gül takımının oyunundan memnun olduğunu da ifade ediyor. Bu kapsamda etkili bir mücadeleyi ortaya koyacaklarını ifade eden Gül, takımının ligde kalacağına da inanıyor.

Güncel Yazılar