Boluspor futbol

Boluspor’a Önemli Ziyaret

TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Boluspor bugün önemli bir misafiri konuk etti. Yayınlanan son HSK kararnamesi sonrasında İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği görevine atanan Bolu Cumhuriyet Başsavcısı, Boluspor futbol kulübünü ziyaret etti.

Boluspor futbol kulübünü ziyaret eden Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Bolu Tesislerini ziyaret ederek, bir veda ziyaretinde bulundu. 2017 yılı yaz kararnamesi sonrasında Bolu kentine atanan Önder Yaman, Bolu kentinde 3 yıl görev yaptı.

Boluspor Takımından Açıklama

Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Boluspor futbol takımını ziyaret ederek, kırmızı beyazlı takıma başarılar diledi. Yapılan ziyaret sonrasında Boluspor takımı da bir mesaj yayınladı. Yapılan açıklamada Başsavcının kulüp ziyaretine değinilerek, başsavcıya başarılar dilendi.

Öte yandan ligin son sıralarından biran önce uzak kalmayı isteyen Boluspor takımının bunun için tesislerinde etkili bir mücadele ortaya koyduğu biliniyor. Bu kapsamda teknik direktör Fırat Gül öncülüğünde antrenmanlarına devam eden Boluspor, böylece ligde kalmak yolunda önemli bir başarıyla da imzasını atmayı istiyor.

Güncel Yazılar