Boluspor Menemenspor maçı

Boluspor Ligde Rahatladı

TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Boluspor Menemenspor maçı sonrasında rahat bir nefes almayı başardı. Bu maçı 1 – 1 beraberlikle sonlandıran kırmızı beyazlı takım böylece, ligde kalma konusunda da önemli bir kazanım elde etti.

TFF. 1 Lig 30. Hafta maçları arasında yer alan Menemenspor ile Boluspor maç sonucunun 1 – 1 olarak sonuçlanması, kırmızı beyazlı takımın rahat bir nefes almasına neden oldu. Menemen deplasmanında alınan 1 puanın önemli olduğunu ifade eden Fırat Gül, takımının oyunundan memnun olduğunu ifade etti.

Boluspor Alt Sıralardan Kurtulmak İstiyor

Biran önce ligdeki alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Boluspor Menemenspor maçı sonrasında rahat bir nefes almayı başardı. Bu kapsamda Play Off oynama amacı olan Menemenspor takımıyla berabere kalan Boluspor, düşme potasında 1 puan da olsa yukarı çıktı.

Öte yandan bu maçta 1 – 1 beraberlik sonucu alan Menemenspor takımının bu maç sonrasında hem puanlar hem de avantaj kaybettiği de belirtildi. Bu durum Menemenspor Bolu engeline takıldı yorumlarının yapılmasına da neden oldu.

Güncel Yazılar