Boluspor korona virüs testi

Boluspor COVİD Test Sonuçları Açıklandı

Ülkemizde korona virüs salgını sonrasında tüm liglerde maçlara ara verilmişti. Daha sonradan alınan karar neticesinde maçlar haziran ayı itibariyle yeniden başlatılıştı. Bu kapsamda TFF liglerin nasıl oynatılacağına dair bir yönerge de yayınlanmıştı. Bu yönergeye uygun olarak hareket eden Boluspor korona virüs testi sonuçlarının negatif çıktığı ifade edildi.

TFF 1. Ligde son sıralardan uzak kalma mücadelesi veren Boluspor aynı zamanda korona virüs için de gerekli tedbirleri alıyor. Bu kapsamda takım oyuncularının teknik ekibin ve personellerin bir kez daha korona virüs testinden geçirildiği de ifade ediliyor.

Kulüpten Yazılı Açıklama Geldi

Boluspor korona virüs testi sonrasında bir yazılı açıklamada bulunarak test sonuçlarına dair bilgi verdi. Yapılan test sonuçlarının negatif olduğunun ifade edildiği yazılı açıklamada, takımda herhangi bir şekilde pozitif vakaya da rastlanılmadığı da ifade edildi.

Öte yandan Boluspor teknik direktörü Fırat Gül öncülüğünde etkili bir antrenman sürecinin içerisinde yer alıyor. Bu kapsamda takımın kalan maçlarını kazanarak, TFF 1. Ligde kalmayı istediği de ifade ediliyor.

Güncel Yazılar