Boluspor Hatayspor maçı

Boluspor Hatayspor’u Devirdi!

TFF 1. Ligde kalma mücadelesi veren Boluspor Hatayspor maçı sonrasında ligde kalmak yolunda çok önemli bir avantajı elde etmiş oldu. Evinde oynadığı Hatayspor maçını 1 – 0 kazanmayı başaran kırmızı beyazlı takımda morallerin yerinde olduğu ifade ediliyor.

Kendi evinde TFF 1. Lideri olan Hatayspor futbol takımını devirmeyi başaran Boluspor bu maçtan sonra ligde kalmak yolunda çok önemli bir başarıya da imzasını atmış oldu. Korona virüs önlemleri kapsamında seyircisiz olarak oynan maçta gülen taraf Boluspor futbol takımı oldu.

Mustafa Eskihellaç Skoru Belirledi

Boluspor Hatayspor maçı oldukça çekişmeli bir mücadeleye sahne oldu. Bu maçında 46. Dakikasında Mustafa Eskihellaç meşin yuvarlağı kale ağlarıyla buluşturdu. Böylece Mustafa Eskihellaç skoru belirleyen isim oldu. Öte yandan bu maç sonrasında açıklamada bulunan Boluspor teknik direktörü Fırat Gül, takımının oyunundan memnun olduğunu açıkladı. Bu maç sonrasında ligde kalma mücadelesi veren takımlar arasında yer alan Adanaspor futbol takımının da ligden düşmesi kesinleşmiş oldu

Güncel Yazılar