Boluspor Galip Geldi Adanaspor Küme Düştü

Boluspor Galip Geldi Adanaspor Küme Düştü

TFF 1. Ligde kümede kalma mücadelesi veren Boluspor galip geldi, Adanaspor takımı ise bu sonuçtan sonra küme düştü! Kümede Adanaspor takımının hemen üzerinde yer alan Boluspor, lider Hatayspor futbol takımını mağlup edince, Adanaspor futbol takımının ligden düşmesi kesinleşti.

TFF 1. Lig 31. Hafta maçları arasında yer alan Boluspor ile Hatayspor maçını Boluspor’un 1 – 0 olarak kazanması, ligin alt sırasını karıştırdı. Bu maç sonrasında Adanaspor futbol takımının ligden düşmesi kesinleşirken Boluspor futbol takımı da rahat bir nefes aldı.

Boluspor Galip Geldi ve Rahatladı

Kümeden uzak kalma mücadelesi veren Boluspor Galip Geldi ve rahat bir nefes aldı! Lideri yenmeyi başaran Boluspor bu maç sonrasında ligde kalmak konusunda önemli bir adım da atmış oldu. Bu maç sonrasında Adanaspor takımının ise kümede kalma olasılığının matematiksel olarak sıfırlandığı ifade edildi.

Öte yandan bu maç sonrasında açıklamada bulunan Adanaspor teknik direktörü, kendin oyuncularına kızgınlığını dile getirdi. Boluspor teknik direktörü Fırat Gül ise alınan galibiyetten son derece memnun olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar