Boluspor Ligde Kalma Mücadelesi Veriyor!

Boluspor Ligde Kalma Mücadelesi Veriyor!

Bu sezon itibariyle zor dönemler geçiren Boluspor ligde kalma mücadelesi konusunda iddialı bir çalışmaya imzasını atıyor. TFF 1. Ligde kalmak için etkili bir mücadeleye imza atan Boluspor, son dönemlerdeki çıkışıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Bununla birlikte Boluspor futbol takımının 1. Ligde kalmak için avantaj elde ettiği de biliniyor.

Boluspor başkanı olan Necip Çarıkçı ligde kalma konusuna dair önemli açıklamalarda bulundu. Ligde kalmanın kesinleşmesi için son haftayı beklemek istemediklerini vurgulayan başkan, bu konunun bu hafta itibariyle yanıt bulmasını istediğini ifade etti.

Boluspor Ligde Kalma Mücadelesi İçin Umutlu

Boluspor’un başkanı olan Necip Çarıkçı, ligde kalma mücadelesine dair düşüncelerini kamuoyuyla paylaştı. Boluspor ligde kalma mücadelesi konusunda umutlu açıklamalar yapıyor. Bu kapsamda kulüp başkanının da bu durumdan emin olduğu ifade ediliyor.

Boluspor futbol takımının başkanı olan Necip Çarıkçı, takımının ligde kalacağına emin olduğunu ifade ederek, kırmızı beyazlı takımın bu hafta 3 puan alacağına inandığını ifade etti. Bu hafta oynanacak olan Akhisarspor maçında Boluspor futbol takımının mutlak 3 puan hedeflediği biliniyor.

Güncel Yazılar