Boluspor Maçın Sonunu Getiremedi

TFF 1. Lig’de En Değerli 7. Takım Boluspor

TFF 1. Lig’de zor günler geçiren Boluspor ünlü spor sitesi Maçkolik’te yapılan değerlendirmeye göre ligdeki en değerli 7. takım oldu. Maçkolik tarafından yapılan değerlendirmede Boluspor’un değeri 7.102.500 Euro olarak açıklandı. Bu sonuçla TFF 1. Lig’de en değerli 7. takım Boluspor oldu. Boluspor 18 hafta sonunda ligde 17. sırada bulunuyor.

Maçkolik’ten TFF 1. Lig Değerlendirmesi

Ünlü spor sitesi Maçkolik TFF 1. Lig ekiplerinin güncel değerleri üzerinden bir değerlendirme yayınladı. Bu değerlendirmede Adana Demirspor 11 milyon 850 bin Euro değer ile 1. sırada, BB Erzurumspor 11 milyon 400 bin Euro ile 2. sırada ve Bursaspor 10 milyon 650 bin Euro ile 3. sırada yer aldı. Yapılan değerlendirmede Boluspor 7 milyon 102 bin 500 Euro değer ile kendine 7. sırada yer buldu.

Boluspor Daha Yukarılarda Olmalı

Yapılan değerlendirmede de görüleceği üzere oyuncularının piyasa değeri ve kalitesine bakıldığında Boluspor’un daha üst sıralarda kendine yer bulması gerektiği anlaşılıyor. Ligde en değerli 7. takım Boluspor olarak açıklanmasına rağmen mevcut durumda 17. sırada bulunan ekipte taraftarlar da tepkili. Boluspor’un küme düşme hattından çıkması için Teknik Direktör Osman Özköylü birlik olunması gerektiğini ifade etmişti.