Hakan Arslan

Boluspor’da Hakan Arslan İle Yollar Ayrıldı

TFF 1. Lig’de 18 hafta sonunda yalnzıca 13 puan toplayabilen Boluspor 17. sırada bulunuyor. Lig’in ikinci yarısında ilk hafta maçında Osmanlıspor’u konuk eden Boluspor 2 – 0 kaybetti. Düşme hattındaki rakibine sahasında kaybetmesi Boluspor’da büyük tepkilere neden oldu. Osmanlıspor’a kaybeden Boluspor’da karşılaşma sonrasında taraftarlar oyunculara tepki gösterdi. Bu sırada taraftarlarla tartışmaya giren Hakan Arslan ile yollar ayrıldı.

Osmanlıspor Karşılaşması Sonunda Taraftar Tepki Gösterdi

Kümede kalma mücadelesi adına önemli bir karşılaşmada sahasında kaybeden Boluspor’a taraftarlardan sert tepkiler geldi. Karşılaşma sonunda taraftarlar ile oyuncu Arslan tartışma yaşadı. Sezona Süper Lig’e yükselmek için çıkan Boluspor TFF 1. Lig’de 17. sırada küme düşme hattında bulunuyor. Bundan dolayı gösterilen tepkilere sessiz kalamayan Arslan Osmanlıspor maçı sonrası taraftarlar ile tartışma yaşamıştı.

Özköylü Boluspor Birlik Olmalı Demişti

Sonrasında Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ”Boluspor bu durumdan kurtulmak için birlik olmalı, taraftar, yönetim ve camia olarak küskünlükler kenara bırakılmalı” demişti. Ancak bugün yaşanan olay nedeniyle karşılıklı olarak Hakan Arslan ile yollar ayrıldı.