Boluspor Birlik Olmalı

Teknik Direktör Osman Özköylü: Boluspor Birlik Olmalı

TFF 1. Lig’de 17. sırada bulunan ve zor günler geçiren Boluspor’da Teknik Direktör Osman Özköylü basın açıklamasında bulundu. Boluspor kulüp tesislerinden gerçekleştirilen basın açıklamasında Özköylü ”Zor günler geçiriyoruz. Bu atmosferde Boluspor birlik olmalı. Takım oyuncuları, yöneticiler ve taraftar birlik olarak bu süreci atlatabiliriz.” dedi.

Özköylü: Bir Tane Boluspor Var

Açıklamasında ”Bir tane Boluspor var. Bütün camia bir araya gelip kenetlenerek sorunları çözmeliyiz.” dedi. Futbolculuk yılları da dahil olmak üzere bu kadar kötü bir süreç geçirmediğini ifade eden Tekbik Direktör Osman Özköylü bu sorunların üstesinden gelinmesinin kendisi için namus meselesi olduğunu da ifade etti. Bir araya gelindiğinde TFF 1. Lig’de kalacaklarına emin olduğunu ifade eden hoca 3 – 4 aylık bir toparlanma sürecine ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Küskünlükler Kenara Bırakılmalı

Boluspor’un hocası açıklamalarına ”Takıma, yöneticilere veya camiaya küsenler olabilir. Ama bu süreçte bu küskünlükler kenara bırakılmalı ve Boluspor birlik olmalı. En azından 3 – 4 ay bu süreci atlatana kadar bu hassasiyet gözetilmeli.” dedi.