1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Destekliyor!

1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Destekliyor!

Boluspor futbol takımının taraftar grubuna ait derken olan; 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği takımlarına destek çağrısında bulundu. Şimdiye kadar geçen süre içerisinde çok sayıda farklı kampanyaya da imzasını atan taraftar derneğini Boluspor futbol takımı için destek çağrısında bulunduğu ifade ediliyor.

Konuya dair yazılı bir açıklamada bulunan taraftar derneğinin; Boluspor takımına hem maddi hem de manevi olarak destek çağrısında bulunduğu belirtiliyor. Ligin bitimine çok az bir süre kala, takımlarını desteklemek isteyen taraftarların, Boluspor’un her zaman arkasında olduklarını da ifade ettikleri biliniyor.

1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Çağrıda Bulundu

Hem Bolululara hem de taraftarlara çağrıda bulunan 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği her zaman takımlarına destek olacaklarını ifade ettikleri biliniyor. Bu kapsamda takımlarının ligde kalabilmek için desteğe ihtiyaç duyduğu da vurgulanıyor.

Yazılı bir açıklama yapan dernek, Boluspor takımının bir sevda oluğunu vurguladı. Öte yandan her zaman bu sevdanın bitmeyeceğini ifade eden taraftar grubu, bu zor zamanda takımlarını destekleme çağrısında da bulundu. Cefakar taraftar grubunun her zaman takımının arkasında olduğu da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar