Boluspor Başkan Adayı Açıklama Yaptı

Boluspor Başkan Adayı Açıklama Yaptı

TFF 1. Ligde kendisini düşme potasının üzerinde tutmayı başaran Boluspor başkan adayı önemli açıklamalarda bulundu. Boluspor futbol takımının başkanlığına aday olan Abdullah Abat, önemli açıklamalarda bulundu. Boluspor takımında gerçekleştirilecek olan olağanüstü kongre sürecine dair açıklamalarda bulunan Abat, iddialı açıklamalar yaptı.

Boluspor’un olağanüstü kongresinde başkanlığa aday olacağını ifade eden Abdullah Abat, Boluspor takımına dair önemli açıklamalarda bulundu. Bolu’da bir restoranda düzenledi basın toplantısında açıklamalarda bulunan Abdullah Abat, kendisine destek olanlara da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Boluspor Başkan Adayı Abdullah Abat

Boluspor’un başkan adayı olan Abdullah Abat, kongre sürecine dair önemli açıklamalarda bulundu. Öncelikli olarak kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkür eden Abat, başkanlığa aday olacağını ifade etti. Boluspor takımına şimdiye kadar kimsenin başkan adayı olmamasından dolayı kendisi ve arkadaşlarının aday olduğunun altını çizen Abat, takımın bu durumda olmasından dolayı üzgün olduğunu da ifade etti. Kendisinin başkan olmak niyetiyle bu yola çıkmadığını ifade eden Abat; ancak takımın son dönemlerdeki durumundan üzüntü yaşadığı için başkan adayı olmaya karar verdiğini de ifade etti.

Güncel Yazılar