Boluspor Yeni Başkanı Abdullah Abat Oldu

Boluspor Yeni Başkanı Abdullah Abat Oldu

Bugün itibariyle yapılan olağanüstü genel kurul sonrasında Boluspor yeni başkanı Abdullah Abat oldu! Boluspor futbol kulübünün olağanüstü genel kurulunda başkan adayı olan Abdullah Abat, Boluspor’un başkanı oldu. Boluspor’un başkanlığına getirilen Abdullah Abat, önemli açıklamalarda bulundu.

Boluspor kulübünün Karaçayır Mahallesinde bulunan Halı Saha Tesislerinde düzenlenen olağanüstü genel kurul sonuçlandı. Kongrede başkan adayı olan Abdullah Abat, tek listeyle girdiği seçim sonrasında Boluspor takımının başkanı oldu.

Boluspor Yeni Başkanı Abat Açıklamalarda Bulundu

Boluspor olağanüstü genel kurulunda yapılan açık oylama sonrasında takımın başkanı olarak Abdullah Abat seçildi. Başkan seçildikten sonra açıklamalarda bulunan Abat, zorlu bir süreçten geçtiklerini ifade ederek, kulübü geliştirmek için etkili bir çabanın içerisinde yer alacaklarını da ifade etti.

Başkan seçilen Abat, takımı hem sportif hem mali hem de yönetim anlamında önemli yerlere getirmeyi hedeflediklerinin de altını çizdi. Yönetimde şeffaf bir anlayışı benimseyeceklerini ifade eden Abat, kulüp başkanlığını hakkıyla yapmak için etkili bir çabanın içerisinde yer alacaklarını da ifade etti. Bilindiği gibi Boluspor başkan adayı olarak Abdullah Abat, tek aday olmuştu.

Güncel Yazılar