Boluspor Yeni Başkanı Abat’a Tebrik!

Boluspor Yeni Başkanı Abat’a Tebrik!

Geçtiğimiz gün yapılan Boluspor olağanüstü kongresinde takımın yeni başkanı olan Abat’ı Gençlik ve Spor Bakanı tebrik etti. Boluspor yeni başkanı Abdullah Abat’ı başkan seçilmesinden sonra çok sayıda kişi tebrik etti. Bu kapsamda Abdullah Abat’ı tebrik edenler arasında Gençlik ve Spor Bakanı da tebrik etti.

TFF 1. Ligde kümeden uzak durmayı başaran Boluspor futbol takımı sezon bitince olağanüstü kongreye gitme kararı almıştı. Kulübe başkan adayı çıkmayınca Abdullah Abat sorumluluk üstlenerek, Boluspor’a başkan adayı olmuştu. Geçtiğimiz gün yapılan olağan üstü genel kuruldan sonra Abdullah Abat, başkan seçilmişti.

Boluspor Yeni Başkanı Abat’a Tebrik Mesajı

Yapılan olağanüstü genel kurul sonrasında Boluspor kulübüne başkan olarak seçilen Abdullah Abat’ta tebrik mesajı. TFF 1. Ligde mücadele eden Boluspor’un yeni başkanı olan Abdullah Abat’ı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tebrik etti.

Genel kurulda başkan olarak seçilen Abdullah Abat’ı tebrik eden bakan bir de mesaj yayınladı. Mesajında olağanüstü genel kurulda başkan olarak seçilen Abdullah Abat’ı tebrik eden bakan, yeni başkana görevinde de başarılar diledi.

Güncel Yazılar