Boluspor Yeni Transferi Açıkladı

Boluspor Yeni Transferi Açıkladı

Yeni sezona etkili bir şekilde hazırlanan Boluspor yeni transferi ile ses getirmeyi başardı. Yeni transferini açıklayan Bolu temsilcisi futbol takımının Giresunspor takımının formasını giyen Bekir Yılmaz ile anlaştığı açıklandı. 1 yıllık bir sözleşmeye imza atan tarafların, gelecek sezondan ümitli oldukları da ifade edildi.

Boluspor futbol takımı gelecek sezonun hazırlıklarına hız kemeden devam ediyor. Bu kapsamda transfer dönemine etkili bir giriş yapan Bolu temsilcisinin Giresunspor takımının başarılı futbolcusu olan Bekir Yılmaz ile 1 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı.

Boluspor Yeni Transferi Bekir Yılmaz

Giresunspor futbol takımının etkili oyuncusu olan Bekir Yılmaz ile 1 yıllık sözleşme imzalayan Boluspor takımının, gelecek sezona etkili bir şekilde hazırlandığı ifade ediliyor. Daha önceden de takıma yeni transferlerle takviye yapıldığı açıklanırken, Bolu takımının gelecek sezona etkili bir şekilde hazırlandığı da ifade ediliyor.

Giresunspor futbol takımının oyuncusu olan Bekir Yılmaz’ı renklerine bağlamayı başaran Boluspor, yeni transferine imzayı kulüp tesislerinde attırdı. 1 yıllık sözleşme imzalanan yeni futbolcunun takıma uyum sağlamak konusunda da olumlu bir oyuncu olduğu ifade edildi.

Güncel Yazılar