Boluspor Sportif Direktörü Belli Oldu

Boluspor Sportif Direktörü Belli Oldu

Geçtiğimiz sezon vasat bir performans ortaya koyan Boluspor’un yeni sportif direktörü belli oldu. Boluspor sportif direktörü olan Barbaros Gözneli, takımın sportif işlerinden sorumlu oldu. Bir yandan gelecek sezonun hazırlıklarına devam eden Boluspor, bir yandan da teknik ve idari kadroyu şekillendiriyor.

Boluspor futbol kulübünden yapılan açıklamaya göre takımın sportif direktörlüğüne Barbaros Gözneli getirildi. TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Boluspor aynı zamanda etkili bir transfer döneminin içerisinde yer alıyor. Bu kapsamda ilk önce iç transferi çözmeye çalışan Bolu temsilcisi takımın diğer yandan da dış transferde harekete geçtiği ifade ediliyor.

Boluspor Sportif Direktörü Barbaros Gözneli

Boluspor futbol kulübünden yapılan açıklamaya göre takımın yeni sportif direktörlüğüne Barbaros Gözneli getirildi. Kulüp tarafından yapılan açıklamaya göre; Gözneli’nin 12 yıl boyunca futbol camiasında önemli görevler üstlendiğine değinildi.

Daha önce Medipol Başakşehir takımının idari menajeri olan Barbaros Gözneli’nin futbol camiasını yakından takip ettiği ifade ediliyor. Bu kapsamda Boluspor futbol kulübü yöneticilerin yeni sportif direktöre başarılar diledikleri de ifade edildi.

Güncel Yazılar