İşte Bolusporun Sponsoru!

İşte Bolusporun Sponsoru!

TFF 1. Ligin iddialı olan takımları arasında yer alan Bolusporun sponsoru belli oldu. Geçtiğimiz sezon itibariyle farklı bir marka ile anlaşmış olan Boluspor’un gelecek sezon için sponsorluk için Beypiliç markasıyla anlaştığı açıklandı! Bu açıklamayla birlikte yeni sezonda Bolu temsilcisi takımın yeni sponsoru da belli olmuş oldu!

Öte yandan Boluspor futbol takımının gelecek sezon itibariyle etkili bir transfer çalışması yapmak için harekete geçtiği ifade ediliyor. Geçtiğimiz sezon itibariyle düşme potasının bir üstünde yer alan Boluspor’un gelecek sezon itibariyle çok daha başarılı bir oyun ortaya koymak için mücadele edeceği ifade ediliyor.

Bolusporun Sponsoru Beypiliç!

Gelecek sezon itibariyle Boluspor futbol takımının sponsorunun Beypiliç markası olacağı açıklandı. Yapılan anlaşmaya göre Boluspor futbol takımının gelecek sezondaki ismi de değişecek. Gelecek sezon itibariyle takımın adının Beypiliç Bolyspor olacağı da ifade ediliyor.

Öte yandan yapılan sponsorluk anlaşmasının detaylarının da netleştiği ifade ediliyor. Bu kapsamda Beypiliç markasının Boluspor futbol takımına sponsor olması için ödenecek olan miktar 4 milyon TL olacak!

Güncel Yazılar