Boluspor TV Kanalı Kuruluyor!

Boluspor TV Kanalı Kuruluyor!

Uzunca süreden bu yana hayali kurulan Boluspor TV kanalı sonunda kuruluyor! Boluspor futbol kulübünün yapmış olduğu son kongrede başkan olarak seçilen Abdullah Abat müjdeyi verdi! Yeni başkanın göreve gelmesinden hemen sonra çok sayıda önemli projeye de imzasını attığı biliniyor.

Boluspor başkanı olan Abdullah Abat; takımın geleceğinin sağlam temellere oturtulması için nitelikli bir çalışmanın içerisinde yer aldığı biliniyor.  Bu kapsamda Boluspor futbol kulübünün artık TV Kanalı kurmak için etkili bir çalışmanın içerisinde yer aldığı ifade ediliyor. Böylece takımın ekonomik anlamda önemli bir kazanımı da elde etmesi amaçlanıyor.

Boluspor TV Kanalı Ne Zaman Kurulacak?

Boluspor takımının Televizyon Kanalı için yapılan çalışmalarda sona yaklaşıldığı ifade ediliyor. Bu kapsamda takımın dijital bir devrik yapmak üzere atılım gerçekleştirdiği de biliniyor. Boluspor’un uzunca süreden bu yana hayalini kurduğu TV kanalı projesinin gerçekleşmesinin artık an meselesi olduğu iddia ediliyor.

Öte yandan kulübün ilk önce Youtube üzerinden bir kanal açmayı hedeflediği ifade ediliyor. Burada takımın antrenmanlarının ve maç öncesi etkinliklerinin bu kanalda yayınlanacağı da belirtiliyor.

Güncel Yazılar