Boluspor Yönetim Kurulu Misafir Ağırladı!

Boluspor Yönetim Kurulu Misafir Ağırladı!

Bolu Fenerbahçeliler Derneği Boluspor Yönetim Kurulu ile tebrik ziyaretinde buluştu. Boluspor yönetimine desteklerini bildiren Bolu Fenerbahçeliler Derneği, kulüp yönetimini ziyaret ettiler. Yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Fenerbahçeliler Derneği, Boluspor futbol takımına da başarılar diledi.

Bolu kentinde çok sayıda önemli sosyal etkinliğe katılan Bolu Fenerbahçeliler Derneği, önemli bir etkinliğe daha imzasını attı. Yeni göreve gelen Boluspor’un Yönetim Kurulunu ziyaret eden dernek üyeleri Bolu temsilcisi takıma da başarılar diledi. Dernek başkanı olan Selçuk Zorlu ile arkadaşları Boluspor Kulübünün başkan vekiliyle görüştü.

Boluspor Yönetim Kurulu Fenerbahçelilerle Görüştü!

Bolu Fenerbahçeliler Derneği Boluspor kulübünün yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu. Boluspor’a tam destek olan dernek üyeleri; Boluspor kulübünün başkan vekiliyle görüştü. Başkan vekili Oğuzhan Özçelik ve Bolusporlu yöneticilerle görüşen Bolu Fenerbahçeliler Derneği üyeleri; her zaman Boluspor’u destekleyeceklerini de ifade etti.

Öte yandan yeni dönemde her şeyin çok daha farklı olacağına emin olduklarını ifade eden Bolu Fenerbahçeliler Derneği üyeleri, görüşme sonrasında hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedikleri de ifade edildi!

Güncel Yazılar