Boluspor Teknik Direktörü Açıklamalarda Bulundu

Boluspor Teknik Direktörü Açıklamalarda Bulundu

TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Boluspor teknik direktörü olan Fırat Gül, önemli açıklamalarda bulundu. Takımının ligde kalmasında emeği büyük olan Fırat Gül, Boluspor takımını küme düşme hattının üzerinde tutmayı da başardı. 2018 – 2019 sezonunda İstanbulspor’un teknik direktörü olan Fırat Gül o dönemde de İstanbulspor takımını ligde tutmayı başarmıştı.

Boluspor futbol takımını ligde tutmayı başarmış olan Fırat Gül, göreve geldiklerinde Osmanlıspor futbol takımının 3 puan gerisinde yer aldıklarını ifade etti. Göreve geldiğinde Boluspor takımının tam 15 maçtır galibiyet yüzü görmediğini ifade eden Gül, bu şartlarda takımın ligde kalmasının büyük bir başarı olduğunu belirtti.

Boluspor Teknik Direktörü Fırat Gül: Hedefimize Ulaştık

Oldukça zor bir sezon geçtirdiklerini ifade eden teknik direktör Fırat Gül, ancak hedeflerine ulaşmaktan dolayı mutlu olduklarını da belirtti. Bizim en büyük hedefimiz lige tutunabilmekti diyen Gül, bunu başarmış olmaktan mutluluk duyduğunu da ifade etti.

Her zaman hedefi olan takımların başında yer almayı tercih ettiğini ifade eden Fırat Gül, Boluspor futbol takımında hedefe ulaşabildiklerini ifade etti. Öte yandan Fırat Gül gelecek sezonun da hazırlıklarına başladıklarını da belirtti.

Güncel Yazılar