Boluspor Bursaspor hazırlıkları

Boluspor Bursaspor Hazırlıkları Son Sürat Devam Ediyor

TFF 1. Lig’de son 2 haftada çıkardığı galibiyetlerle küme düşme hattında rahat bir nefes alan Boluspor 28. haftada oynayacağı Bursaspor mücadelesine odaklandı. Kırmızı beyazlılar hafta arası maçlarının bulunduğu zorlu dönemi 6 puanla kapatmanın mutluluğunu yaşarken önlerindeki 7 karşılaşmadan da iyi sonuçlar çıkarmak istiyor. 28. haftada oynanacak Boluspor Bursaspor hazırlıkları son hızıyla devam ediyor.

Boluspor Antrenmanından Notlar

Alınan 2 galibiyetle seri başlatan Boluspor’da Bursaspor karşılaşmasının hazırlıklarına başlandı. Teknik Direktör Fırat Gül eşliğinde gerçekleşen antrenman ısınma hareketleri ve koşu ile başladı. Sonrasında 5’e 2 top kapma ve pas çalışması gerçekleştirildi. Oyuncuların bireysel çalışmaları ile antrenman sona erdi.

Boluspor Umutlu

TFF 1. Lig’de kalma mücadelesi veren Boluspor yeni teknik direktörü Fırat Gül ile kısa sürede yakaladığı olumlu havayı sürdürmek istiyor. Zorlu Bursaspor karşılaşmasının hazırlıklarını başlatan kırmızı beyazlı ekipte gerçekleştirilen antrenman teknik adam Fırat Gül yönetiminde sürdürüldü. Oyuncularla ikili ilişkilerini güçlendiren ve yakından ilgilenen teknik adam Bursaspor mücadelesinden de umutlu.

Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Boluspor Teknik Direktörü Fırat Gül ”Rakibimizin zirve mücadelesi verdiğini biliyoruz. Ancak bizde kümede kalmak için savaşıyoruz. Bursaspor’u yıkacak doğru oyun planını ortaya koyarak karşılaşmadan iyi bir sonuç almak istiyoruz.” ifadelerini kullandı. Boluspor Bursaspor hazırlıkları yarın gerçekleştirilecek antrenmanla tamamlanacak.