Fırat Gül'den kümede kalacağız

Fırat Gül’den Kümede Kalacağız Açıklaması Geldi

Boluspor’da kan değişimi yapılarak göreve getirilen Teknik Direktör Fırat Gül camiada büyük sevinç yarattı. Boluspor Fırat Gül yönetiminde çıktığı 3 karşılaşmada 2 galibiyet elde ederek küme düşme hattının bir tık üstünde kendine yer buldu. Boluspor Karaçayır Tesislerinde basın açıklamasında bulunan teknik adam Fırat Gül’den kümede kalacağız mesajı geldi. Hoca ”Motive olduk, ekibimizle daha fazla vakit geçirerek galibiyet serimizi sürdüreceğiz ve ligde kalacağız.” dedi.

Fırat Gül: Zor Fikstürü Geride Bıraktık

Boluspor Teknik Direktörü göreve geldiği 29 Şubat’tan itibaren kısa sürede takım ile 3 maça çıktıklarını ve aksayan noktalar olduğunu ifade ederek ”Zor fikstürü geride bıraktık. Oyuncularla daha çok vakit geçirerek daha iyi bir Boluspor izleteceğiz. Bursaspor karşılaşmasından sonra fikstür rahatlıyor. Sonrasında daha farklı bir Boluspor izleteceğiz.” dedi.

Gül: Bursaspor’dan İstediğimizi Alacağız

Boluspor’da Teknik adam Fırat Gül 28. haftada oynayacakları Bursaspor karşılaşması değerlendirmesinde ”Şampiyonluk mücadelesi veren bir ekibe karşı oynayacağız. Ancak bizde yakaladığımız sinerji ile Bursaspor’dan istediğimizi alacağımıza inanıyoruz. Doğru oyun anlayışı ile bunu başaracağız.” dedi.

Ligde son 7 haftaya girilirken kritik dönemlerde aldıkları galibiyetlerin önemini vurgulayan Fırat Gül’den kümede kalacağız açıklamasında rakiplerine gözdağı da geldi. Gül ”Oyunumuzu daha da geliştirerek kalan 7 haftadan alacağımız puanlarla ligde kalacağız” ifadelerini kullandı.