boluspor-adanademirspor-maci

Boluspor Muhteşem Geri Dönüşe Hazırlanıyor

Boluspor, ligde neredeyse hayati önem taşıyan bir maça hazırlanıyordu. Maçın hazırlıklarını tamamlayan Boluspor, yok olan motivasyonunu ve isteğini yeniden diriltmek adına büyük beklentiler ile sahaya adımını attı. Taraftarların da desteğini alarak bu zorlu ve istenmedik bir şekle giren sürece dur diyebilmek çalışmalarına devam ediyor. Adana Demirspor ve Boluspor karşılaşması herkes tarafından merakla beklenirken , sonuç neticelendi.İşte merak edilen tüm detaylar…

Son Dakikalarda Gelen Bir Puan

Son çalışmalarını Adana’ da yaptı. Teknik Direktör Osman Özköylü ile gerçekleştirilen antrenmanda ısınmanın hemen ardından beşe iki bas çalışması ve dar alan oyunu gibi çalışmalar gerçekleştirildi. Adana Demirspor maçına olan hazırlık süreci, stretching ile son buldu.

TFF 1’ inci Lig’ in 19’ uncu haftasını geride bıraktık. 19’ uncu haftada Boluspor, Adana Demirspor’ un konuğu olarak sahaya çıktı. Takımın beklentileri karşılamayan bir gidişatının ardından umutla lige tutunma isteği bu maç ile diri kalacaktı. Ancak istediği galibiyete karşı takım karşısında erişemeyen Boluspor, Adana Demirspor karşısında 2 – 2 berabere kaldı. Takım, rakibi A. Demirspor karşısında ilk yarıda oldukça kötü bir performans sergileyerek 2 – 0 geriye düştü. Ancak daha sonrasında muhteşem bir geri dönüş ile skoru 2 – 2 ye getirerek Adana Demirspor maçından bir puanı koparmayı başardı.

Boluspor, 86 ve 90 + 5 dakikalarında bulduğu goller ile birlikte evine bir puan ile dönmeyi başararak bir şeylerin yolunda gidebileceğinin sinyallerini verdi. Adana Demirspor deplasmanının ne denli zor olduğunu bu doğrultuda geri dönüşün gayet iyi olduğunu dile getiren teknik direktör, ilk yarıda daha başarılı ve daha etkili bir performans gösterebilecek duruma erişmeleri gerektiğini söyledi. İlk yarıda oldukça pasif bir tutum sergileyen futbol oyuncularının ikinci yarının özellikle son on dakikasında isabetli şutlar ile umutları yeşerttiğini vurguladı. Hedefe giden ve bir şeylere inanabilmesi gereken yolda daha başarılı olabilmek için çok fazla çalışmaları gerektiğini aşikar olduğunu da dile getirdi.

Boluspor 14 Puana Ulaştı

Beraberlik ile birlikte Boluspor’ un puanı 14’ e ulaştı. 17. Sırada yer edinen Boluspor, ilerki maçlar için daha fazla konsantre olacak gibi görünüyor. Bu beraberlik ile birlikte puanını 28’ e yükselten Demirspor ise 5. Sırada yerini aldı. Bu içerik https://www.boluspor.net/ resmi fan sayfasına aittir.