Osman Özköylü İlk defa

Osman Özköylü İlk Defa Bu kadar Şansszılık İle Karşı Karşıyayım

Ümraniyespor’u konuk eden Boluspor son dakikalarda kalesinde gördüğü gole engel olamayınca 1 puana razı oldu. Karşılaşma sonrasında basın mensuplarının karşısına geçen Osman Özköylü İlk defa bu kadar şanssızlıkla karşı karşıyayım. Bu durum karşısında diyecek bir şey bulamıyorum.” ifadelerini kullandı.

Özköylü: Sahada Mücadeleci Bir Boluspor Takımı Vardı

Ümraniyespor karşısında takımının ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu ifade eden Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ”Takımımız kazanmak için elinden geleni yapıyor, müthiş bir inanç ve azimle mücadelesini veriyor. Oyuncularımız çok koşuyor, elinden gelenin en iyisini yapıyor ve iyi bir oyun ortaya koyuyor.” dedi.

Özköylü: Ne Diyeceğimi Bilemiyorum

Teknik adam Osman Özköylü oynadıkları son 3 karşılaşma olan BB Erzurumspor, Altay Spor ve Cesar Grup Ümraniyespor karşısında öne geçmeyi başardıklarını ancak sonunu getiremediklerini söyledi. Hoca ‘Bu durumun taktik ve teknik ile ifade edileceğini düşünmüyorum. Ne diyeceğimi bilemiyorum.” açıklamasında bulundu. Ümraniyespor’un karşılaşmada çok az pozisyon bulduğunu ifade eden Osman Özköylü ”İlk defa böylesine şanssızlık yaşıyorum. Elimizden geleni yapıyoruz. Ancak puan almakta zorlanıyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.