Fırat Gül moral bozmayacağız

Boluspor Teknik Direktörü Fırat Gül: Moral Bozmayacağız

TFF 1. Lig’de yaşadığı sıkıntıları teknik direktör değişimi ile çözmek isteyen Boluspor takımın başına Fırat Gül’ü getirmişti. Yeni teknik adam Fırat Gül Boluspor ile çıktığı ilk karşılaşmada Giresunspor deplasmanından 2 – 0’lık mağlubiyetle ayrıldı. Bu sonucun ardından tesislerde bir basın açıklaması gerçekleştiren Fırat Gül moral bozmayacağız dedi.

Fırat Gül: Her Maça Kazanmak İçin Çıkacağız

Boluspor’un çiçeği burnunda Teknik Direktörü Fırat Gül düzenlediği basın toplantısında ”Boluspor takımı kaliteli oyunculardan oluşuyor. Bugüne kadar oynadıkları oyunun karşılığını alamama sorunu yaşandığını görüyoruz. Her maça kazanmak için çıkmaya inanacağız ve iyi sonuçlar alacağız. Böylece kazanamama sorununa son vereceğiz” dedi.

Fırat Gül: Boluspor Camiasını Buradan Kurtaracağız

Boluspor’un köklü bir kulüp olduğunu ifade eden Fırat Gül ”Boluspor camiası yönetimden taraftara oyunculardan teknik heyete bu durumdan kurtulmaya inanmış durumda. Biz de gerekli çalışmayı ortaya koyarak köklü Boluspor camiasını buradan kurtaracağız.” ifadelerini kullandı. Fırat Gül moral bozmayacağız derken ”Her karşılaşmada kendi oyunumuzu sahaya yansıtarak en iyi sonucu alacağız. Böylece ligde kalacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.