Keçiörengücü Boluspor 11'leri

Karşılaşmaya Dakikalar Kala Keçiörengücü Boluspor 11’leri Açıklandı

TFF 1. Lig’de heyecan devam ediyor. 26. hafta karşılaşmalarında başkent ekibi Keçiörengücü sahasında Boluspor’u konuk ediyor. Karşılaşmanın başlangıç saatine dakikalar kala Keçiörengücü Boluspor 11’leri açıklandı. Play – off mücadelesi veren Keçiörengücü ve kümeye tutunmak için çabalayan Boluspor arasında oynanacak karşılaşmanın çekişmeli geçmesi bekleniyor. Her iki ekibinde 3 puan parolasıyla sahada olacağı mücadele 14.00’da başlayacak.

Karşılaşmanın 11’leri

Keçiörengücü: Metin Uçar, Abdülkadir Korkut, Hüsamettin Tut, Samet Akaydın, Cihan Can, Burak Aydın, Uğur Utlu, İshak Çakmak, Cem Ekinci, Dialiba ve Kone. Ev sahibi ekipte yedek kulübesinde ise Birkan, Erdi, Soner, Süleyman, Mendy, Bokila ve Devrim görev bekleyecek.

Boluspor: Mosquera, İsmail, Cumali, Melih, Mustafa, Gökhan, Seth, Fethi, Arif, Halilovic ve Kidric. Konuk ekip Boluspor yedek kulübesinde Yavuz, Muhammed, Adilehou, Kubilay, Dodo, Emre ve Mutlu Fırat Gül’den forma şansı bekleyecek.

Oyuncular Sahaya Çıktı

İki ekibin de 3 puan istediği Keçiörengücü Boluspor 11’leri açıklanmasının ardından oyuncular ısınmak için sahaya çıktı. Konuk ekip Boluspor taraftar gruplarının tezahüratları eşliğinde sahaya çıkan oyuncuların keyifleri objektife yansıdı. Keçiören Aktepe Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 14.00’da hakem Bülent Birincioğlu’nun ilk düdüğüyle başlayacak.