Boluspor Ümraniyespor Karşılaşmasına Saatler Kaldı

Bugün saat 16:30’da karşı karşıya gelecek olan Boluspor Ümraniyespor karşılaşmasına çok az saatler kaldı. Kümede kalma savaşı veren Boluspor evinde Ümranniyespor’u yenerek 15. sırada bulunan Osmanlıspor ile puuanını eşitleyerek bir nebzede olsa rahatlamak istiyor. En son galibiyetini 12 hafta önce Keçiörengücü’nü 3-1 yennerk alan ev sahibi Boluspor bu karşılaşma ile yeni bir sayfa açmak istiyor.

Boluspor Maça İyi Hazırlandı

Çok kritik bir maça çıkacak olan Osman Özköylü ve öğrencileri Ümraniyespor karşılaşmasına iyi hazırlandıklarını ve maçtan 3 puanı koparmak istediklerini belirttiler. Zor dönemlerden geçtiğini ve bu sürecin kolay olmadığını belirten Boluspor teknik direktörü Osman Özköylü bu kritik maçtan 3 puan almaları dahilinde önlerinin daha açık olacağını söyledi.

Taraftarlarımızın Desteğine İhtiyacımız Var

Evlerinde ağırlayacakları Ümraniyespor karşısında tarftarlarının desteğine çok ihtiyaçları olduğunu belirten futbolcular ve tenik heyet taraftarlar takımlar için hep itici güç olmuştur. Bizler de Boluspor camiasından ve taraftarlarından maç ne skorla giderse gitsin 90 dakika boyunca bizi desteklemelerini istiyoruz . Boluspor Ümraniyespor karşılaşmasına hatırlayacağınız üzere hakem Kutluhan Bilgiç atanmış yardımcılıklarını ise Mehmet Kapluhan ve Kemal Elmas yapacak.