Boluspor Küme Düşme Potasından Uzaklaşmak İstiyor

Boluspor Küme Düşme Potasından Uzaklaşmak İstiyor

TFF 1. Ligde oynadığı son 12 maçta galibiyet yüzü göremeyen Boluspor’da kötü gidişata son vermek için Ümraniyespor karşılaşması çok büyük önem taşıyor. Boluspor küme düşme potasından kurtulmak için Ümraniye maçında mutlak 3 puan hedeflemekte. Teknik Direktör Osman Özköylü zorlu Ümraniyespor maçı öncesinde basın mensuplarının karşısına geçerek açıklamalarda bulundu.

Üzerimizdeki Ölü Toprağı Atmak İstiyoruz

Şu anda puan durumunun son basamağında yer aldıklarını ve bu durumun Boluspor adına hiç yakışmadığını belirten Osman Özköylü son zamanlarda uyuyamayacak kadar zor bir durumda olduğunu da sözlerine ekledi. 12 maçtır galibiyete hasret olduklarını ve Ümraniyespor maçında alacakları galibiyet ile üzerlerindeki ölü toprağı atacaklarını belirtti.

Galibiyet Serisi Başlatmak İstiyoruz

15 Şubat Cumartesi günü evinde Ümraniyespor’u ağıralayacak olan Boluspor oyuncuları ve teknik heyet alacakları galibiyetin takıma çok büyük moral olacağını belirttiler. Boluspor küme düşme hattından kurtulabilmesi için Ümraniyespor’u mutlak surette yenmeli ve galibiyet serisi başlatmalı diyen taraftarlar her daim takıma sahip çıkacaklarının da sözlerini verdiler. Boluspor taraftarının da desteğiyle bu karşılaşmadan 3 puan çıkarmak istiyor.