Ligde Kalacağız

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı’dan Açıklamalar: Ligde Kalacağız

TFF 1. Lig’de 21. hafta itibariyle son sıraya gerileyen Boluspor camiasından açıklamalar geldi. Boluspor kulüp başkanı Necip Çarıkçı kaliteli bir takıma sahip olduklarını ifade ederek ”Ligde kalacağız.” açıklamasında bulundu. Başkan Necip Çarıkçı yaptığı yazılı açıklamada kulübün içinde olduğu durumdan çıkış rotasını da kenetlenmek olarak çizdi.

Çarıkçı: Teknik Ekip ve Oyuncularımıza Güveniyoruz

Boluspor başkanı Necip Çarıkçı açıklamasında öz güven problemlerini çözmeleri gerektiğinin altını çizerek ”Teknik Direktörümüz Osman Özköylü ve ekibine, oyuncularımıza güveniyoruz. Bu problemi aştığımızda ligde kalmamamız için bir sebep yok.” dedi. Oyuncuların Altayspor karşılaşmasındaki ilk yarı performansından da memnun olduğunu ifade eden Çarıkçı bu durumdan kurtulacaklarının göstergesi olarak bu performansı gösterdi.

Çarıkçı: Ligden Düşeceğiz Korkusu Taşımıyoruz

Boluspor Başkanı Çarıkçı takımına güvendiğini üzerine basarak ifade ederken ”Ligden düşme korkusu taşımıyoruz. Önümüzde 13 karşılaşma ve 39 puan var. Kalan karşılaşmalarda en iyi sonuçları alarak TFF 1. Lig’de yer almaya devam edeceğiz.” dedi. Başkan Çarıkçı Ligde kalacağız derken istifa sinyalleri veren teknik adam Osman Özköylü ile yola devam edileceğini de ifade etti.