Osman Özköylü İsyan Etti

Osman Özköylü Ayrılık Sinyalleri Verdi: Kan Değişikliği Gerek

TFF 1. Lig’de zorlu süreçler geçiren Boluspor 21. hafta itibariyle son sıraya kadar geriledi. 21 haftada topladığı 15 puan ile ligin son sırasına demirleyen Boluspor’da Altayspor mağlubiyeti sonrasında Teknik Direktör Osman Özköylü’den açıklamalar geldi. Osman Özköylü ayrılık sinyalleri vererek ”Boluspor için kan değişikliği yapılması gerekiyor.” dedi.

Osman Özköylü: Yönetimle Görüşeceğiz

Altayspor karşılaşması sonrasında basın mensuplarının önüne geçen Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ”Ligde son dönemlere yaklaşılıyor, Boluspor’a katkı verememek beni üzüyor. Kaliteli bir ekibimiz var, bu ekibin ligin dibinde bulunmasını anlayamıyor ve kabullenemiyorum. Önemli olan Boluspor’un geleceğidir, kan değişikliği için yönetimle görüşeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Özköylü’den Altayspor Karşılaşması Değerlendirmesi

2 – 1 kaybedilen karşılaşma sonrasında Osman Özköylü ”İlk yarıda çok iyi oynadık ve 1 – 0 önde kapattık. Ama ikinci yarının hemen başında yaptığımız hatanın faturası ağır oldu ve kalemizde golü gördük. Kırmızı kart pozisyonunda hakem çok kolay kart verdi. Pozisyon faul ama kart tartışılır. 10 kişi kaldıktan sonra kaybettik.” dedi. Osman Özköylü ayrılık sinyalleri verdiği açıklamayı bu ifadelerle tamamladı.