Boluspor zorlu Adana Demirspor

Boluspor Zorlu Adana Demirspor Deplasmanından Puan Çıkardı

Son dönemde yaşadığı sıkıntılarla gündeme gelen Boluspor rahat bir nefes aldı ve moral buldu. Boluspor zorlu Adana Demirspor deplasmanından 1 puan çıkaran Boluspor camiası büyük moral buldu. Teknik Direktör Osman Özköylü’nün Boluspor camiası birlik olmalı açıklamasının ardından Boluspor taraftar grupları Yarenler ve Cadde14 antrenmana gelerek takıma destek vermiş ve basın açıklamasında bulunmuştu.

Adana Demirspor 2 – 2 Boluspor

Kümede kalma adına önemli 1 puan kazanan Boluspor son dakikalarda bulduğu gollerle puan almış oldu. Karşılaşmanın ilk yarısı Talha Tayyip’in golüyle 1 – 0 Adana Demirspor üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarıya hızlı başlayan ev sahibi ekip 47’de Aosman ile farkı ikiye çıkardı. Karşılaşmanın son dakikalarında baskısını artıran ve gol arayan Boluspor aradığı golü 86’da Delarge ile buldu. Buradan sonra bir gol için daha yüklenen Boluspor 90 + 6 ‘da Burak Bekaroğlu ile altın değerinde bir gol buldu ve beraberliği yakaladı.

2 – 2 tamamlanan karşılaşma ile Boluspor puanını 14’e çıkardı ve 16. sıradaki rakibi Adanaspor ile eşitledi. Küme düşme potasında bulunan Boluspor zoru Adana Demirspor deplasmanında alınan puanla önümüzdeki haftalar için moral buldu.