Özköylü'den maç sonu

Boluspor Teknik Direktörü Özköylü’den Maç Sonu Açıklamalar

TFF 1. Lig’de toparlanma sürecine girme sinyalleri veren Boluspor zorlu Adana Demirspor deplasmanından son saniyede de olsa puan çıkardı. Boluspor’un aldığı beraberlik sonrasında Teknik Direktör Osman Özköylü basın açıklamasında bulundu. Özköylü’den maç sonu gelen açıklamada ”Son bölümde üst düzey performans gösterdik ve puan almayı başardık.” ifadeleri dikkat çekti.

Özköylü: İstediğimiz Oyunu Sergiledik

Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ”Adana Demirspror’un taraftarı önünde baskılı oynayacağını bildiğimiz için ona uygun bir oyun stratejisi geliştirdik. Yaptığımız basit top kayıpları ile geri düştük ama son anlarda ortaya koyduğumuz performansla kazanadabilirdik.” ifadelerini kullandı. Özellikle kaleci Orlando Mosquera’nın performansını çok beğendiğini söyleyen hoca takımın oyunundan da memnun kaldığını belirtti. Boluspor Teknik Direktörü konuşmasında hakeme penaltı isyanını da dile getirdi. Bu karar ile takımının oyununun baltalandığını ifade ederek zor da olsa puan aldıklarını söyledi.

Özköylü’den Elazığ Depremi Açıklaması

Özköylü’den maç sonu basın toplantısında Elazığ depremi için de Elazığlıların acılarını paylaşıyorum açıklaması geldi. Elazığ ile şampiyonluk yaşadığını ve kendisi için ayrı bir yeri olduğunu ifade eden hoca üzgün olduğunu belirtti.