Boluspor'da Erzurumspor maçı hazırlıkları

Boluspor’da Erzurumspor Maçı Hazırlıkları Başladı

TFF 1. Lİg’de tutunmaya çalışan Boluspor zorlu Adana Demirspor deplasmanından çıkardığı 1 puanın verdiği moralle çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Boluspor’u yine zorlu bir maç bekliyor. 20. haftada Hatayspor’un ardından 2. sırada bulunan zirve takipçisi BB Erzurumspor’u konuk edecek. Boluspor’da Erzurumspor maçı hazırlıkları Teknik Direktör Osman Özköylü eşliğinde başlamış durumda.

Boluspor Antrenmanından Notlar

Erzurumspor karşılaşması hazırlıkları kapsamında gerçekleştirilen antrenmanda ısınma hareketlerinden pasa, dar alanda pas çalışmalarından stretching’e birçok farklı çalışma gerçekleştirildi. Osman Özköylü antrenman boyunca oyuncuları ile yakından ilgilendi. Sakatlığı bulunan Rydell Poepon antrenmanda yer almazken Bilal Kısa, Fethi Özer, Mustafa Eskihallaç ise takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdü. Cumartesi oynanacak karşılaşma için antrenmanlara devam edilecek.

Maç Gelirleri Elazığ Depremzedelerine Gönderilecek

Spor camiasının da büyük destek verdiği Elazığ depremi yaralarının sarılmasına Boluspor’dan da bir destek geldi. Boluspor’da Erzurumspor maçı hazırlıkları devam ederken kulüpten maç gelirlerinin Elazığ depremi için iletileceği açıklaması geldi. Boluspor BB Erzurumspor karşılaşması 1 Şubat Cumartesi 16.30’da Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanacak.