Osman Özköylü iddialı

Boluspor’da Osman Özköylü İddialı Konuştu

Boluspor’da Osman Özköylü’nün bu mesele benim için namus meselesi olmuştur diyerek başlattığı ve ”Boluspor Birlik Olmalı” çağrısıyla başlayan toparlanma süreci meyvelerini vermeye başladı. Boluspor tesislerinde basın mensuplarına açıklama yapan Osman Özköylü iddialı konuştu. ”Ligin favori takımlarından BB Erzurumspor ile oynayacağız. Ancak biliyoruz ki yenilmeyecek takım yoktur.” ifadeleriyle önemli bir çıkış yaptı.

Özköylü: Yeni Bir Ruh Kazanacağımız Maç Olacak

Osman Özköylü açıklamasında ” Taraftarımızın da desteğiyle bu maç bizim patlama gerçekleştireceğimiz maç olacak ve yeni bir ruh kazanacağız.” dedi. Adana Demirspor karşılaşmasında alınan puanın moral ve özgüven getirdiğini söyleyen hoca yukarı sıralara çıkmalıyız yenilmeyecek takım yoktur.” dedi.

Osman Özköylü’den Taraftara Çağrı

Boluspor’un hocasından taraftara da çağrı geldi. Cumartesi günü oynanacak karşılaşma için taraftarlara seslenen hoca ”Taraftarımızın bu önemli karşılaşmada sahada yerini alması ve 90 dakika boyunca destek vermesini bekliyoruz.” dedi. Osman Özköylü iddialı konuşarak ”İnşallah taraftarımıza özlediği galibiyeti hediye edeceğiz. Artık zamanı geldi. Bu hafta itibariyle çıkışa geçeceğiz.” ifadelerini kullandı.