Özköylü'den transfer müjdesi

Osman Özköylü’den Transfer Müjdesi

Adana Demirspor karşısında alınan puan ile ümitler yeşeren Boluspor’da lige tutunmak için çalışmalar devam ediyor. Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü takım tesislerinden düzenlediği basın toplantısında transfer hakkında da bilgi verdi. Osman Özköylü’den transfer müjdesi geldi. ”Rydell’in sakatlığı bizi bir santrafor arayışına soktu. Süremiz kısıtlı ama bir 1 – 2 oyuncuyu daha takıma dahil etmemiz gerekiyor.” dedi.

Santrafor Almak İstiyoruz

Rydell’in Adana Demirspor karşılaşmasında sakatlanması ve uzun süre sahalardan uzak kalması Boluspor’da gündemi santrafor trasnferine çevirdi. Osman Özköylü transfer açıklamasında ”Rydell’in sakatlığı santrafor ihtiyacı doğurdu. Bundan dolayı santrafor arayışı içine girdik. 1 – 2 gün içerisinde transfer dönemi kapanmadan bir santrafor almak istiyoruz.” dedi.

Devre Arası Transferlerinin Uyum Süreci Devam Ediyor

Devre arasında takıma 8 ismin dahil edildiğini ifade eden Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü’den transfer müjdesi ile birlikte oyuncuların uyum sağlaması ile iddialı bir takım oluşacağı haberi de geldi. Özköylü ”Devre arası alınan oyuncuların 3 – 4 hafta adaptasyon süreci olacak. Bu süreci hızlı bir şekilde atlatarak üst sıralara tırmanacağız.” ifadelerini kullandı.