Boluspor’da Erzurumspor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor

Yarın 16.30’da Bolu Atatürk Stadyumunda Ligin favori ekiplerinden BB Erzurumspor’u konuk edecek olan Boluspor’da son hazırlıklar yapılıyor. Gerçekleştirilen antrenmanda 5’e 2 pas çalışması, taktik çalışması ve stretching yer aldı. Erzurmspor karşılaşmasının taktiklerini de çalışan takımda antrenmanı yönetimden isimler de takip etti. Boluspor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şerafettin Yamaner antrenmanı izledi. Erzurumspor maçı hazırlıkları devam ederken Yamaner antrenman sonunda oyunculara tatlı ikramında bulundu.

Osman Özköylü Taktik Çalıştırdı

Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü Perşembe günü gerçekleştirilen antrenmanda maç taktiklerini de denedi. Pas çalışmasına da büyük zaman ayıran Osman Özköylü yapılan basit hataların önüne geçmek istiyor. Karşılaşma öncesinde Boluspor 14 puanla 17. sırada bulunurken, BB Erzurumspor ise 34 puanla 2. sırada yer alıyor. Karşılaşma öncesi iddialı konuşan Teknik Direktör Osman Özköylü ”Yenilmeyecek takım yoktur.” ifadesini kullanmıştı.

Boluspor Takım Yemeğinde Buluştu

Takımda Adana Demirspor karşılaşması ile olumlu bir hava yakalanırken oyuncular da yemekte buluşturuldu. Kulübün birlik olarak bu süreci atlatacağını her fırsatta ifade eden Teknik adam Osman Özköylü Erzurumspor maçı hazırlıkları sonrasında oyuncularla yemekte buluştu.