Erkan Süer Boluspor'dan Galatasaray'a

Erkan Süer Boluspor’dan Galatasaray’a Transfer Oldu

Boluspor’un genç oyuncusu Erkan Süer flaş bir transfere imza attı. Boluspor U 19 takımının başarılı oyuncusu gösterdiği performans ile birçok kulübün radarına girmeyi başarmıştı. Bolupsor’dan yapılan açıklamada 18 yaşındaki genç oyuncunun Galatasaray ile anlaştığı ifade edildi. Erkan Süer Boluspor’dan Galatasaray’a transfer olarak büyük bir sıçrama gerçekleştirmiş oldu.

Erkan Süer’in Sezon Karnesi

Sezona formda başlayan Erkan Süer U – 19 Elit Ligi’nde Boluspor ile mücadele ediyordu. Genç orta alan oyuncusu bu sezon 8 maçta forma giydi. Bu karşılaşmalarda 9 gol atma başarısı gösterince büyük kulüpler de oyuncuyu takibe aldı. 18 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Elit Lig’inde gösterdiği etkili performans ile Galatasaray’ın yolunu tuttu.

Transferi Boluspor Kulübü Duyurdu

Elit Lig’inde başarılı bir oyun ortaya koyan Erkan Süer Boluspor’dan Galatasaray’a transfer oldu. 18 yaşındaki genç oyuncunun transferini kulübü Boluspor resmi sitesinden duyurdu. Yapılan açıklamada ”Futbolcumuz Erkan Süer’in transferi için Galatasaray ile anlaşma sağlanmıştır. Oyuncumuza kulübümüze sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor, kariyerinde başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi. Boluspor’da bir diğer ayrılık da Mustafa Çınar’ın Zongukdakspor’a gitmesi oldu.