Boluspor

Boluspor’dan Geçmiş Olsun Mesajı

Türkiye’de liglerin ertelenmesi sonrasında antrenman çalışmalarına ara veren Boluspor; Galatasaray Futbol Takımının teknik direktörü olan Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bilindiği üzere Galatasaray takımın teknik direktörünün koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Kişisel sosyal medya hesabından kendisinde koronavirüs tespit edildiğini duyuran Fatih Terim’e spor camiasından büyük destek gösterildi.

Boluspor’unda Fatih Terim’in rahatsızlığı sonrasında bir açıklamada bulunarak; duyduğu üzüntüyü dile getirdiği bildirildi. Boluspor takımından yapılan açıklamada; Fatih Terim’in bir an önce sağlığına kavuşacağına inandıklarını belirten kulüp yönetimi ünlü teknik adama geçmiş olsun dedi.

2. Başkan’da Unutulmadı!

Öte yandan Galatasaray takımının ikinci başkanı olan Abdurrahim Albayrak da unutulmadı. Yapılan açıklamada Galatasaray Futbol Takımının ikinci başkanında da Koronavirüs tespit edilmesinden duyulan üzgünlük ifade edilirken; geçmiş olsun dilekleri de iletildi.

Kulüpten yayınlanan açıklamada Sarı Kırmızılı takımın ikinci başkanı olan Abdurrahim Albayrak’ta koronavirüs tespit edilmesinden kaynaklı üzüntü dile getirilerek; geçmiş olsun dilekleri iletildi. Mesajda ayrıca tüm Galatasaray camiasına da geçmiş olsun dilekleri iletildi.